Privaatsuspoliitika

Kes me oleme

Meie veebilehe aadress on: https://surmast.ee.

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad veebilehele kommentaare, kogume kommentaaride vormil näidatud andmeid, samuti külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaliidese stringi, et aidata rämpsposti tuvastamist.

Gravatari teenusele võidakse esitada teie e-posti aadressist loodud anonüümne string (mida nimetatakse ka hash’iks), et näha, kas te kasutate seda. Gravatari teenuse privaatsuspoliitika on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast teie kommentaari kinnitamist on teie profiilipilt avalikkusele nähtav teie kommentaari kontekstis.

Meedia

Kui te laadite veebilehele pilte üles, peaksite vältima selliste piltide üleslaadimist, mis sisaldavad asukohaandmeid (EXIF GPS). Veebisaidi külastajad saavad veebisaidil olevatelt piltidelt alla laadida ja eraldada mistahes asukohaandmeid.

Küpsised

Kui jätate meie veebisaidil kommentaari, võite lubada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi salvestamist küpsistesse. Need on teie mugavuse huvides, et te ei peaks oma andmeid uuesti täitma, kui jätate teise kommentaari. Need küpsised püsivad üks aasta.

Teistelt veebisaitidelt lisatud sisu

Selle veebisaidi artiklid võivad sisaldada varjatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide sisseehitatud sisu käitub täpselt samamoodi, nagu oleks külastaja külastanud teist veebisaiti.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, manustada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie suhtlemist selle manustatud sisuga, sealhulgas jälgida teie suhtlemist manustatud sisuga, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse logitud.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kui jätate kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed määramata ajaks. See on vajalik selleks, et me saaksime automaatselt ära tunda ja heaks kiita kõik järelkommentaarid, selle asemel, et hoida neid modereerimise järjekorras.

Millised õigused teil on oma andmete suhtes

Kui teil on sellel veebisaidil konto või olete jätnud kommentaare, võite taotleda eksporditud faili teie kohta hoitavatest isikuandmetest, sealhulgas kõigist teie poolt meile esitatud andmetest. Samuti võite taotleda, et me kustutaksime teie kohta säilitatavad isikuandmed. See ei hõlma andmeid, mida me oleme kohustatud säilitama haldus-, õigus- või julgeolekueesmärkidel.

Kuhu teie andmed saadetakse

Külastajate kommentaare võidakse kontrollida automatiseeritud rämpsposti tuvastamise teenuse kaudu.